O firmě

Firma AllServices Group s.r.o. je česká rodinná firma, která vznikla transformací z podnikání fyzické osoby, a je již na trhu od roku 2007. Naší hlavní činností bylo v minulosti poskytování kompletních služeb správy nemovitostí se zaměřením na úklidové práce a poskytování řemeslných činností pro firmy a domácnosti, a to formou pravidelného smluvního vztahu či jednorázové činnosti.

Vzhledem k rostoucím potřebám jak naší firmy, tak našich stávajících i nových zákazníků na dodávky úklidové techniky, úklidové chemie, hygienického programu, mycích a čistících strojů, jsme založili divizi prodeje těchto komodit.

V současnosti je naším hlavním oborem maloprodej a velkoobchodní prodej veškerého sortimentu týkajícího se úklidů, čištění a potřeb pro domácnost a zahradu v čemž nám výrazně pomáhá naše osobní zkušenost s úklidem a čištěním. V našem sortimentu mimo naši značku vybaveniprouklid.cz a UMEJ.TO naleznete jak mnoho značek předních výrobců, tak produkty za rozumnou cenu pro profesionální úklid, dekorace, osobní ochranu a péči o zahradu.

Veškeré naše služby poskytované naším zákazníkům provází krédo: „Poskytovat služby v maximální možné kvalitě přesně dle požadavků zákazníka a to v co nejkratším čase“. Potvrzením tohoto kréda je vysoké hodnocení v programu "ověřeno zákazníky" získané od našich zákazníků na nezávislém portále Heuréka, za což Vám děkujeme.

Více o nás najdeš zde